O nás

Vítáme vás na stránkách spolku Krampus Vysočina, již řadu let nabízíme krampus fire-show po celé ČR i v zahraničí, naše poutavá show bude obohacením vašich veřejných, reklamních i firemních akcí.

Vycházeli jsme z české tradice „Mikuláše a čertů“ a postupně jsme svá vystoupení transformovali do dnešní Krampus podoby pro větší děti a dospělé. Díky dlouhodobému úsilí a spolupráci s jinými profesionálními skupinami jsme již realizovali desítky úspěšných akcí s několika tisíci návštěvníků…

Pravidelně se objevujeme v médiích, máme mnoho stálých fanoušků a diváků, úspěšně se prezentujeme na sociálních sítích, spolupracujeme s nadačním fondem „Dobrý Anděl “ a pomáháme v rámci různých dobročinných projektů. Máme skvělý tým, který neustále roste a pracuje na realizaci a rozvíjení nových nápadů a projektů.

V tuto chvíli jsme již dosáhli tak velkého zájmu veřejnosti, že máme v plánu ještě víc rozšířit parametry naších akcí. Na každé show budou organizačně zajištěny: zábrany, tým hasičů, tým pohotovostní, záchody, stánky s občerstvením a pitím, stánky s dárkovými předměty, stánek pro focení s Krampusy, pódium pro ozvučení, kapely a moderátory… Chceme pozvat a divákům představit skupiny s ohňovou show a Krampus skupiny z celé ČR a zahraničí.

Bereme náš koníček naprosto vážně! Přístup účinkujících je zcela profesionální, každé vystoupení má svoji předem připravenou dramaturgii. Investujeme obrovské prostředky do masek, rekvizit, ozvučení, pyrotechniky… Budeme si proto vážit jakékoliv spolupráce.

Máte-li jakýkoliv dotaz a chtěli by jste vaši akci zpestřit naší krampusovou show, neváhejte nás kontaktovat zde

Cena vystoupení závisí na množství čertů, vzdálenosti akce, spolupracujících skupinách (spolupracujeme např. s Novus Origo), délce vystoupení a dalších možnostech, které lze domluvit…